بهترین راه پس انداز طلا با درآمد کم (خرید طلا با کمترین مبلغ)

بهترین راه پس انداز طلا با درآمد کم (خرید طلا با کمترین مبلغ)
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
4.48 - (6 امتیاز)

شاید شما هم مانند برخی از افراد تصور کنید ورود به بازار طلا فقط با بودجه زیاد امکان پذیر است. اما باید بدانید که با داشتن اطلاعات کافی درباره بهترین راه پس انداز طلا با درآمد کم نیز می­توانید سرمایه گذاری مطمئنی را تجربه کنید. انتخاب نحوه و نوع پس انداز طلا از اهمیت زیادی برخوردار است. با انتخابی درست پول شما حفظ شده و حتی امکان کسب سود در کوتاه مدت یا بلند مدت نیز وجود دارد.

در این مقاله از طلاسی قصد داریم به روش­های سرمایه گذاری در بازار طلا با درآمد و بودجه کم بپردازیم. اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، پیشنهاد می­کنیم تا انتها همراه ما باشید.

 

روش های سرمایه گذاری طلا با پول کم

عوامل مختلفی مانند کاهش ارزش پول ملی، رشد تورم، عدم ثبات اقتصادی، سیاست­های داخلی و ... باعث شده­اند بیشتر مردم به دنبال سرمایه گذاری در بازار طلا باشند. زیرا ارزش طلا در طول زمان کاهش نمی­یابد و حتی ممکن است با افزایش بها مواجه شود که کسب سود را برای سرمایه گذاران به همراه دارد.

روش­های مختلفی برای سرمایه گذاری در بازار طلا جود دارد که برخی از آنها نیاز به بودجه زیادی دارند. اما از برخی از روش­ها می­توان در زمانی که درآمد کمی در اختیار داریم، بهره برد.

موارد زیر بهترین راه پس انداز طلا با درآمد کم محسوب می­شوند:

 

پس انداز طلای آب شده با درآمد کم

رایج­ترین و محبوب­ترین راه سرمایه گذاری طلا با پول کم، خرید طلای آب شده است. زیرا می­توان با هر مقدار بودجه این نوع طلا را تهیه کرد. طلای آب شده که از ذوب طلاهای قدیمی و کهنه تولید می­شود، در قطعات و اندازه های متفاوت با وزن­های سبک و سنگین در بازار موجود است.

مزایای مختلف طلای آب کرده موجب شده گزینه­ای ایده آل برای سرمایه گذاری در بازار طلا به شمار رود. این طلا فاقد اجرت ساخت و مالیات است. بدین ترتیب شما می­توانید با بودجه­ای مشابه مقدار بیشتری از آن را نسبت به طلای نو و زینتی که اجرت و مالیات دارد، بخرید.

همچنین طلای آب شده ماده اولیه ساخت انواع زیورآلات و مصنوعات طلا است. از این رو همیشه تولید کنندگان و طلاسازان به آن نیاز دارند. این امر موجب می­شود که نقد شوندگی طلای آب شده بالا باشد و در هر زمان بتوانید به راحتی سرمایه خود را نقد کنید.

 

سرمایه گذاری آنلاین طلای آب شده با درآمد کم

به جز خرید فیزیکی طلای آب شده، می­توان به شکلی دیگر در این طلا با پول کم سرمایه گذاری کرد. از دیگر روش­های پس انداز طلا با درآمد کم، خرید طلای آب شده به صورت آنلاین است. شما می­توانید با استفاده از سامانه­ها و مراجع مختلف، با توجه به میزان بودجه خود، طلای آب شده بخرید.

با این کار دیگر نگرانی بابت نگهداری و حفظ و امنیت سرمایه خود نخواهید داشت. تنها کافی است یک مرکز خرید و فروش آنلاین معتبر پیدا کنید و به راحتی در هر زمان و مکان سرمایه گذاری خود را با درآمد کم انجام دهید.

اگر به دنبال استفاده از این روش هستید، طلاسی به عنوان بهترین پلتفرم خرید و فروش آنلاین طلا به شما کمک می­کند. شما می­توانید از خدمات طلاسی بهره گرفته و با پول کم به صورت آنلاین طلای آب شده بخرید.

 

پس انداز سکه طلا با درآمد کم

وقتی صحبت از خرید سکه و سرمایه گذاری در بازار طلا به میان می­آید، برخی از افراد تصور می­کنند فقط می­توان اشکال مختلف سکه بهار آزادی مانند سکه کامل، نیم و ربع سکه را خرید. با اینکه خرید این سکه­ها یکی از روش­های مرسوم ورود به بازار طلا است، اما نیاز به بودجه زیادی دارند.

حال اگر درآمد ما کم باشد چگونه می­توانیم سکه طلا بخریم؟ مدل­های دیگری از سکه نیز تولید می­شود که وزن کمتر و قیمت پایین­تری دارند. سکه­های گرمی که با نام سکه­های پارسیان شناخته می­شوند، گزینه­ای عالی برای پس انداز طلا با درآمد کم هستند.

 

پس انداز شمش طلا با درآمد کم

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری طلا با پول کم، خرید شمش طلا است. شمش­ها هم در اندازه­های متفاوت تولید می­شوند. اگر شما بودجه کمی در اختیار دارید، می­توانید با خرید شمش­های شرکتی با اوزان کم، سرمایه گذاری خود را انجام دهید.

شمش یک نوع طلای خام به شمار می­رود که برای مصارف مختلف از آن استفاده می­شود. از این رو نقد شوندگی مناسبی دارد و می­توانید در مواقع لازم به راحتی آن را بفروش رسانده و سرمایه خود را نقد کنید.

همچنین شمش طلا دارای عیار 24 بوده و امکان معامله آن در بازار جهانی نیز وجود دارد. اما باید بدانید که این نوع طلا شامل اجرت ضرب و مالیات می­شود. به همین خاطر بسیاری از کارشناسان خرید شمش را برای پس انداز با پول کم توصیه نمی­کنند.

 

پس انداز طلا در صندوق های سرمایه گذاری با درآمد کم

یکی از روش های سرمایه گذاری طلا با پول کم که در سال­های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، خرید سهام طلا است. سرمایه گذاری در صندوق­های طلا و بورس مزایای مختلفی را به همراه دارد.

مهمترین مزیت این روش، امکان پس انداز طلا با هر مقدار پول است. شما با توجه به میزان بودجه خود، می­توانید اوراق و سهام طلا بخرید. خرید و فروش و نقدشوندگی راحت و عالی، امنیت بالا، حفظ ارزش سرمایه، کسب سود، عدم نیاز به نگهداری فیزیکی طلا و ... از دیگر مزایای صندوق­های سرمایه گذاری طلا به شمار می­روند.

مدیران این صندوق­ها با داشتن تجربه و دانش لازم، سرمایه شما را مدیریت می­کنند. در زمان­های لازم مانند التهابات و نوسانات بازار، مدیران از تکنیک­هایی استفاده می­کنند تا از سرمایه شما محافظت نموده و حتی موجب کسب سود شوند.

 

نتیجه گیری

در این مطلب به بررسی روش های پس انداز طلا با درآمد کم پرداختیم. امروزه با توجه به گزینه­های پیش رو، افراد می­توانند با هر مقدار بودجه در بازار طلا سرمایه گذاری کنند. انتخاب بهترین راه برای پس انداز طلا به فاکتورهای مختلفی مانند میزان بودجه، شرایط بازار، هدف از سرمایه گذاری و ... بستگی دارد. امیدواریم مطالب ارائه شده مفید واقع گردند و بتوانید با استفاده از آنها بهترین تصمیم را برای ورود به بازار کالا بگیرید.

اگر به دنبال راهی آسان و راحت برای پس انداز طلا با درآمد کم هستید، طلاسی بستری مناسب برای این امر فراهم کرده است. شما می­توانید با کمک طلاسی که پلتفرمی جهت خرید آنلاین طلا است، طلای آب شده یا حتی طلای خام و بدون اجرت را به صورت اینترنتی بخرید.

 

سوالات متداول

1- روش­های سرمایه گذاری طلا با درآمد کم کدامند؟

برای سرمایه گذاری در بازار طلا با پول کم می­توانید طلای آب شده، سکه گرمی، اوراق و سهام طلا و شمش طلا بخرید.

2- بهترین روش سرمایه گذاری طلا با پول کم کدام است؟

خرید طلای آب شده بهترین روش پس انداز طلا با بودجه کم محسوب می­شود. این نوع طلا در اندازه و اوزان متفاوت تولید می­گردد. همچنین از اجرت ساخت و مالیات نیز معاف است.

3- چگونه با پول کم طلای آب شده بخریم؟

برای خرید طلای آب شده با درآمد کم می­توانید از دو روش استفاده کنید. مرسوم­ترین راه پس انداز طلای آب شده با پول کم، خرید فیزیکی این طلا است. روش دیگر خرید طلای آب شده به صورت آنلاین و از سایت­ها و سامانه­های معتبر است که مزایای زیادی دارد. 

مریم رحیمی مقدم هستم. مترجم زبان انگلیس و نویسنده محتوای وبلاگ فارسی و انگلیسی.
مریم رحیمی مقدمتولید محتوا

مریم رحیمی مقدم هستم. مترجم زبان انگلیس و نویسنده محتوای وبلاگ فارسی و انگلیسی.

دیدگاه شما

دیدگاه کاربر نسبت به مقاله