قوانین طلاسی

قوانین طلاسی

محاسبه کارمزد خرید و فروش طلا در طلاسی مطابق زیر می باشد.

محدوده معاملات انجام شده در 30 روز اخیرکارمزد خریدکارمزد فروش
0 - 100,000,000 تومن2.00 درصد2.00 درصد
بیشتر از 100,000,000 تومان1.50 درصد1.50 درصد

قوانین و مقررات پلتفرم خرید و فروش آنلاین طلای طلاسی

فرآیند احراز هویت شامل دریافت اطلاعاتی از کاربر ازجمله شماره تماس، کد ملی و اطلاعات بانکی وی میباشد. این اقدامات حریم شخصی وی را نقض نخواهد کرد و هیچ گونه سو استفاده ای انجام نخواهد شد و به هیچ شخص ثالث و ارگانی ارائه نخواهد شد.

برای تکمیل فرآیند ثبت نام در طلاسی به اطلاعات کدملی،شماره کارت بانکی و تاریخ تولد به همراه شماره تماس است. این اطلاعات به دستور پلیس محترم فتا و برای جلوگیری پولشویی و شفافیت در معاملات دریافت می شود.

ثبت نام کاربر در سایت طلاسی به معنای مطالعه موافقت نامه، آگاهی کامل از مفاد آن و پذیرش بی قید و شرط قوانین و مقررات استفاده از خدمات آن خواهد بود.

این حق برای طلاسی محفوظ است که در هر زمان که بخواهد، با اعلام مراتب قبلی به کاربر، مفاد قوانین و مقررات را تغییر دهد.

مسئولیت سود و زیان ناشی از معاملات آنلاین صرفا بر عهده ی تصمیمات خود کاربر می باشد، تمامی تراکنش های خرید و فروش با تایید کاربر بوده و غیر قابل بازگشت خواهد بود.

در صورت وارد آمدن خسارت به طلاسی در اثر فعالیت های غیر قانونی کاربر، طلاسی میتواند طبق قانون نسبت به مطالبه ی آن اقدام کند. در این مورد طلاسی قادر است کلیه موضوعات مشکوک به سوء استفاده از سیستم را به مقامات قضائی اعلام دارد تا تحت پیگرد قانونی قرار گیرند. همچنین در صورت مشکوک بودن حساب کاربری، تمامی خدمات آن به صورت یک طرفه و بدون اطلاع کاربر متوقف خواهد شد.

بنابر قوانین سایت طلاسی و برگرفته از قوانین پلیس فتا جهت جلوگیری از پولشویی، این حق برای مجموعه محفوظ میباشد تا هر گونه واریز و برداشت مشکوک تا ٧٢ ساعت جهت بررسی بیشتر نگاه داشته شود.

مواردی که در این مجموعه قوانین و مقررات نمی باشد، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و یا تابع قواعد اعلامی از سوی ما خواهد بود.

در صورت شارژ حساب کاربری به وسیله کارت احراز نشده، تا زمان احراز کارت، مبلغ واریزی در حساب کاربر بلوکه میشود. در صورت عدم احراز کارت، مبلغ واریزی نهایت تا 72 ساعت بعد به همان کارت مرجوع خواهد شد. لذا امکان خرید با وجه مذکور تا پیش از احراز کارت وجود ندارد.

فوت یا مفقودی صاحب حساب کاربری موجب بسته شدن حساب می شود و پس از طی مراحل قانونی دارایی مربوطه به وارث یا قیم وی مسترد میگردد.

مسئولیت حفاظت از محرمانگی اطلاعات ورود به حساب کاربری بر عهده کاربر بوده و عواقب و خسارات ناشی از هر گونه افشای اطلاعات مذکور متوجه طلاسی نخواهد بود.

کاربر طلاسی متعهد است که اطلاعات دقیق و صحیح را برای تکمیل فرآیند احراز هویت در طلاسی وارد کن، و هر کاربر مجاز به ایجاد تنها یک حساب کاربری خواهد بود.

پس از تایید احراز هویت کاربر توسط طلاسی، امکان تغییر اطلاعات وجود ندارد؛ لذا دریافت وجه یا طلا فقط توسط مالک حساب کاربری و با اطلاعات ارائه شده در زمان احراز هویت امکان پذیر خواهد بود.

حساب تنها باید توسط خود صاحب حساب کاربری مورد استفاده قرار گیرد، افتتاح حساب برای اشخاص ثالث ممنوع و غیر مجاز بوده و ضمن تلقی این کار به عنوان حساب های اجاره ایی، کاربر تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

در شرایط خاص بازار طلا و نوسانات شدید قیمتی، ممکن است ساعت یا سقف معاملات تغییر کرده و یا معاملات لغو شود.

طلاسی می تواند بنا به صلاح دید خود، هر واریزی را با اعلام قبلی به واریز کننده عودت دهد. و برای اینکار هیچ توضیحی به کاربر داده نخواهد شد.

برای انجام برداشت های ریالی و ثبت درخواست تحویل فیزیکی طلا، باید ثبت نام شما تکمیل و احراز هویت شما توسط طلاسی تایید شده باشد.

تمام برداشت های ریالی بنا به بانک آن ها یا به صورت آنی و یا به صورت چرخه پایا تسویه خواهند شد، زمان تسویه برداشتهای ریالی آنی هر نیم ساعت یک بار میباشد و مبلغ برداشت شده نهایتا تا نیم ساعت به حساب مقصد واریز خواهد شد. (مدت زمان مذکور در شرایط ایده آل و عدم وجود اختلال در زیرساختهای پرداختیار خواهد بود.)

خرید و فروش طلا در طلاسی نیازمند پرداخت اجرت ساخت نخواهد بود، اما دریافت فیزیکی آن شامل این اجرت میشود. در این حالت، کاربر درخواست تحویل فیزیکی دارایی طلای خود را ثبت کرده و پس از انتخاب نوع طلای تحویلی از میان گزینه های موجود در تحویل طلا و پرداخت اجرت ساخت آن، طلای خود را تحویل خواهد گرفت.

تمامی هدایای داده شده از سوی طلاسی، تحت عنوان پاداش ثبت نام، معامله در طلاسی و... ، تا یک ماه توسط کاربر قابل بهره برداری بوده و بعد از آن به صورت خودکار توسط سیستم از حساب کاربر حذف خواهد شد.