راهنمای خرید بهترین هدیه طلا برای مردان

راهنمای خرید بهترین هدیه طلا برای مردان
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
4.37 - (7 امتیاز)

راهنمای خرید هدیه طلا برای مردان

خرید هدیه طلا برای مردان امری چالش برانگیز محسوب میشود. زیرا تصور بسیاری از افراد این است که آقایان علاقهای به طلا ندارند و همین موضوع موجب شده زیورآلات کمتری مناسب آقایان از جنس طلا ساخته شود. اما امروزه مردان نیز به منظور متمایز بودن و زیباتر کردن استایل خود، از مصنوعات و اکسسوریهای مختلف از جنس طلا، نقره و ... استفاده میکنند. 

در این مقاله از طلاسی قصد داریم به معرفی بهترین هدایای طلا برای آقایان بپردازیم. اگر شما هم به دنبال خرید آنلاین طلا به عنوان یک هدیه ماندگار برای آقایان هستید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. 


بهترین هدیه طلا برای آقایان

طلا فلزی ارزشمند، زیبا و خاص است که میتواند هدیهای منحصربفرد باشد. خرید طلا برای مردان به خاطر تنوع کم طرح و مدل زیورآلات و مصنوعات، با دشواریهایی همراه است. با این وجود اکسسوریها و محصولات جذابی از طلا تولید شدهاند که میتوان آنها را به آقایان هدیه داد. 

از بهترین و مهمترین انواع هدیه طلا مناسب مردان، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

* انگشتر طلای مردانه

یکی از رایجترین انواع هدیه طلا برای مردان، انگشتر است. حلقه و انگشتر مردانه در انواع مختلف تولید میشود که مناسب برای هر سبک و سلیقهای است. همانند انگشترهای طلای زنانه، انگشترهای مردانه طلا نیز در رنگهای زرد، سفید و حتی رزگلد در بازار موجود است. 

شما میتوانید با توجه به مواردی مانند سلیقه، نوع پوشش، میزان بودجه، فرم انگشتها و دستها و ... یک انگشتر یا حلقه طلای زیبا برای آقایان بخرید. برخی از انگشترهای مردانه طلا به صورت ساده طراحی شدهاند و برخی دیگر دارای نگینها و سنگهای قیمتی هستند که جذابیت بیشتری دارند. 

* گردنبند طلای مردانه

یکی دیگر از زیورآلات طلا مناسب برای هدیه دادن به آقایان، گردنبند طلای مردانه است. گردنبند طلا میتواند باعث افزایش زیبایی استایل و تیپ آقایان شود. مخصوصا اگر گردنبند همخوانی مناسبی با نوع لباس یا سایر اکسسوریها مانند انگشتر، ساعت و ... داشته باشد. 

انواع مختلفی از پلاک طلا مردانه با طرحهای خاص و منحصربفرد تولید شده است. این قطعات کوچک طلا میتوانند به شکل حرف اول نام افراد مانند M، A و ... باشد. برخی از مدلهای گردنبند نمادی از شغل آقایان است که میتواند هدیهای جذاب باشد. 

برای مثال گردنبند طلا طرح قیچی برای مردانی که شغل آرایشگری دارند گزینهای ایدهآل محسوب میشود. یا گردنبندهایی که به شکل آلات موسیقی ساخته شدهاند، برای آقایان فعال در زمینه موسیقی، خوانندگی، آهنگ سازی و ... مناسب است. 

* زنجیر طلای مردانه

یکی از بهترین هدیه های طلا برای مردان، زنجیر طلا است. زنجیر طلا در بین بسیاری از آقایان محبوبیت خاصی دارد. زیرا در عین ساده بودن، استایل آنها را شیک میکند و جلوه خاصی به تیپ آنها میبخشد. 

زنجیرهای طلا در مدلهای ساده، فرم دار و ... با ابعاد و اندازه و وزنهای مختلف در بازار موجود است. شما میتوانید زنجیر طلای مردانه را که هیچ وقت از مد نمیافتد و قدیمی نمیشود را به عنوان هدیهای نفیس تهیه کنید. 

* دستبند طلای مردانه

برای آقایانی که علاقه خاصی به مد و فشن دارند و میخواهند همیشه استایل جذابی داشته باشند، دستبند طلا بهترین گزینه است. این اکسسوری خاص را میتوان با سایر زیورآلات مانند انگشتر، حلقه، زنجیر، گردنبند و ... ست کرد. 

دستبندهای مردانه به دو صورت طلای خالص و ترکیبی از طلا با سایر متریالها مانند چرم، سنگ، مهره، بافت و ... طراحی و تولید میشوند. تنوع بالای دستبندهای طلای مردانه موجب شده شما هنگام خرید طلا برای آقایان با محدودیت مواجه نشوید و به اصطلاح دستتان برای خرید باز باشد. 

* ساعت طلای مردانه

اگر به دنبال یک هدیه کلاسیک و پرطرفدار از جنس طلا برای مردان هستید، ساعت طلا را انتخاب کنید. با اینکه امروزه ساعتهای هوشمند مختلفی با قابلیتهای فراوان طراحی و تولید شدهاند و افراد زیادی آنها را انتخاب میکنند، اما باز هم یک ساعت طلای کلاسیک مردانه جذابیت خاص خود را دارد. 

از گذشته تا به امروز، ساعت به عنوان یکی از محبوبترین اکسسوریها بین آقایان شناخته میشود. اغراق نیست اگر بگوییم همه آقایان داشتن یک ساعت زیبا را دوست دارند. حال اگر این ساعت از جنس طلا باشد، جذابیت آن برای مردان بیشتر میشود. زیرا هم جلوه بیشتری دارد و هم باعث زیباتر شدن استایل آقایان به ویژه در زمان ست کردن آن با انگشنر و دستبند میشود. 

* دکمه سردست طلای مردانه

اگر به دنبال یکی از تخصصیترین انواع هدیه برای آقایان هستید، دکمه سردست طلای مردانه را بخرید. این هدیه مناسب آقایانی است که علاقمند به استایل و تیپ کلاسیک بوده و در اکثر اوقات کت و شلوار به تن میکنند. 

انواع مختلفی از دکمه سر دست با طرحها و مدلهای زیبا و متریالهای متفاوت، در بازار موجود است. دکمه سردستهایی از جنس طلا میتوانند در کنار دیگر اکسسوریها و زیورآلات مانند دستبند، ساعت، انگشتر و ... زیبایی خاصی به ظاهر و استایل آقایان ببخشند. 

* گیره کروات طلای مردانه

یکی دیگر از هدیههای مخصوص آقایان گیره کراوات است که بسیار کاربردی و زیبا میباشد. این اکسسوری خاص برای نگه داشتن کراوات به کار میرود. علاوه بر این به خاطر ظاهر درخشان و زیبا جلوه خاصی به تیپ مردان میدهد. 

شما میتوانید برای آقایانی که اهل کراوات زدن هستند، یک گیره کراوات طلا به عنوان هدیهای ماندگار و نفیس تهیه کنید. 

* سنجاق یقه و سینه طلاای مردانه

شاید شما هم برخی از آقایان را دیدهاید که روی یقه یا سینه لباس فرم و مخصوص خود، سنجاقی را متصل کردهاند. در برخی از استایلهای مردانه، قرار گرفتن یک اکسسوری جذاب روی یقه یا جیب کت که میتواند نماد شغل، لوگو سازمانی و یا به هر منظور دیگری باشد، جلوهای منحصربفرد دارد. از این رو اگر به دنبال خرید هدیه طلا برای مردان هستید، این گزینه را نیز پیش روی خود دارید. 

* کارت هدیه طلا

یکی دیگر از انواع مصنوعات طلا مناسب برای هدیه دادن به آقایان، کارت هدیه طلا است. کارت هدیه طلا را میتوان برای مناسبتهای مختلف به مردان تقدیم کرد. انواع مختلفی از کارت طلا به هر میزان و وزن دلخواه در بازار وجود دارد. 

* طلای آب شده

گزینه دیگری از فلز گرانبهای طلا به عنوان هدیهای مناسب برای مردان، طلای آب شده است. طلای آب شده هدیهای متفاوت محسوب میشود، زیرا میتواند به عنوان یک سرمایه گذاری عالی نیز به شمار رود. 


هدیه طلا برای مردان از کجا بخریم؟

حال که با انواع هدیه طلا برای مردان آشنا شدید، شاید این سوال برایتان پیش آمده که این هدیه را از کجا بخریم؟ در اکثر طلافروشیها میتوانید موارد گفته شده را پیدا کنید. اما اگر به دنبال خریدی مطمئن و راحت هستید، به سایت طلاسی مراجعه کنید. 

طلاسی به عنوان بهترین پلتفرم خرید و فروش آنلاین طلا، انواع مختلفی از طلا را که مناسب هدیه دادن به آقایان هستند، عرضه میکند. شما میتوانید به صورت اینترنتی طلای خام و بدون اجرت، طلای آب شده، کارت هدیه طلا و ... را از طلاسی خریداری کنید.

مریم رحیمی مقدم هستم. مترجم زبان انگلیس و نویسنده محتوای وبلاگ فارسی و انگلیسی.
مریم رحیمی مقدمتولید محتوا

مریم رحیمی مقدم هستم. مترجم زبان انگلیس و نویسنده محتوای وبلاگ فارسی و انگلیسی.

دیدگاه شما

دیدگاه کاربر نسبت به مقاله

محبوب ترین ها