خرید طلای سبک برای هدیه از 100 هزار تومان!

خرید طلای سبک برای هدیه از 100 هزار تومان!
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
ستاره فعالستاره غیر فعالثبت نظر
4.41 - (6 امتیاز)

هدیه دادن یکی از لذت‌های زندگی است. هنگامی که به دوستان، خانواده یا عزیزان خود هدیه‌ای می‌دهید، شما در واقع یک چیز خاص و ارزشمند را به اشتراک می‌گذارید. اگرچه هدیه دادن خیلی خوشایند است، اما اغلب این سؤال مطرح می‌شود که چه چیزی را می‌توان به عنوان هدیه داد که هم متناسب با بودجه ما باشد و هم برای هدیه گیرنده جلب توجه کند؟

 

یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن طلاست، اما ممکن است این مساله برای شما سوال باشد که با چه میزان بودجه ای میتوان برای دادن هدیه به طلا فکر کرد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال انواع زیورالات و روش های هدیه دادن طلا را مورد بررسی قرار داده ایم.

 

1.خرید کارت هدیه طلا از طلاسی:

بی شک یکی از بهترین گزینه های خرید هدیه طلا، کارت هدیه طلاسی می باشد. کارت هدیه طلاسی با ظاهری زیبا و جعبه کم نظیر خود یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه طلا محسوب میشود. کارت هدیه طلاسی به گونه ای طراحی شده است که شما معادل وزن طلای مد نظر خود را  بدون هیچگونه محدودیتی از نظر وزن و با حداقل مبلغ کل معادل 100 هزارتومان، میتوانید خریداری کنید و ان را به شخص مورد نظر هدیه دهید. شما با این روش این قابلیت را به شخص مورد نظرتان میدهید که در صورت تمایل به خرید طلای زینتی بتواند به انتخاب خود طلای زینتی مد نظر خودش را خریداری کند. در واقع شما طلای خام را هدیه داده اید و شخص هدیه گیرنده میتواند این هدیه را درصورتی که بخواهد به سلیقه خود تبدیل به طلای زینتی کند. طلاسی با ارسال سریع کارت هدیه در تهران و ارسال از طریق پست پیشتاز در شهرهای دیگر همواره سعی داشته است خرید هدیه طلا را آسان کند. درصورتی که در تهران هستید میتوانید این کارت ها را در کمتر از 3 ساعت کاری درب منزل تحویل بگیرید. 

 

2. خرید گردنبند‌ و النگوی سبک وزن

گردنبند‌های سبک وزن ، انتخاب بسیار زیبا و متفاوتی برای هدیه دادن به عزیزان مان هستند. این گردنبند‌ها، تنوع زیادی در طرح و رنگ برای هر سلیقه‌ای دارند. با بررسی وب سایت های فروش اینترنی، برای خرید گردنبند هایی که در ساخت آنها طلا مورد استفاده قرار گرفته است، حداقل مبلغ 1 میلیون تومان باید در نظر داشته باشید. درصورتی که تمایل به خرید گرنبندهایی که در ساخت انها فقط از طلا استفاده شده است، داشته باشید، باید حداقل مبلغی بین 4-5 میلیون تومان را مد نظر قرار دهید. شما در این حالت باید اجرت ساخت طلای زینتی را نیز پرداخت کنید.

گردنبند‌های سبک وزن ، انتخاب بسیار زیبا و متفاوتی برای هدیه دادن به عزیزان مان هستند. این گردنبند‌ها، تنوع زیادی در طرح و رنگ برای هر سلیقه‌ای دارند.

3. خرید دست‌بند طلای سبک وزن

دست‌بند‌های طلای سبک، انتخاب بسیار زیبا برای هدیه دادن به عزیزان مان هستند. دست‌بند‌های طلای سبک، می‌توانند به مناسبت های متنوعی همچون مهمانی، تولد و ... هدیه داده شوند. یک دست‌بند زیبا، لطیف و خاطره‌انگیز یک یادگاری برای همیشه خواهد شد. برای خرید دستبند های طلایی که در ساخت انها از طلا هم استفاده شده است و عمدتا بندهای چرمی و یا کنافی دارند باید مبلغی در حدود 0.5-1 میلیون تومان برای خرید آن در نظر داشته باشد.  برای خرید دست بند سبک وزن که در ساخت ان فقط از طلا استفاده شده باشد باید مبلغی در حدود 3-4 میلیون تومان در نظر داشته باشید. این اطلاعات با بررسی قیمت در وب سایت های مختلف بدست آمده است.

انگشترهای طلا، گزینه دیگری برای هدیه دادن است. انگشترهای طلا به دلیل زیبایی، برای نامزدی و ازدواج همیشه محبوب بوده‌اند.

4. خرید انگشتر های سبک وزن

انگشترهای طلا، گزینه دیگری برای هدیه دادن است. انگشترهای طلا به دلیل زیبایی، برای نامزدی و ازدواج همیشه محبوب بوده‌اند. انگشتر طلا یکی از مواردی است که راحت تر میتوان با مبلغ کمتر خریداری کرد. امروز با بررسی سایت های مختلف فروش طلای زینتی به این نتیجه رسیده ایم که برای خرید انگشتر طلای سبک وزن که ساخت ان تماما با طلا بوده است باید مبلغی در حدود 2-3 میلیون تومان در نظر داشته باشید.

 

5. خرید آویز ساعت طلا

آویز ساعت طلا نیز یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه دادن محسوب میشود. آویز های طلا با توجه به ماهیت خود معمولا کم وزن هستند و با تنوع بالایی که دارند میتوانند یکی از گزینه های خرید طلای سبک برای هدیه باشند. برای خرید آویز ساعت طلا با توجه به قیمت محصولات در سایت های فروش اینترنتی طلا باید مبلغی در حدود 1-2 میلیون تومان در نظر داشته باشید.

 

چکیده:

هدیه دادن طلا بسیار به‌صرفه و فوق‌العاده زیبا است. قابلیت انتخاب گزینه‌های متنوع و همه‌پسند به شما این امکان را می‌دهد که هدیه‌ای مناسب و خاص را برای عزیزانتان انتخاب کنید. با خرید کارت هدیه طلاسی، انتخاب طرح و مدل طلا را نیز به عزیزانتون هدیه میدهید. هم چنین کارت هدیه طلاسی را میتوانید با هر مبلغی از 100 هزار تومان تا هر مبلغ دلخواه خودتان بخرید و هدیه دهید. کارمزد کم، ارسال سریع و زیبایی از جمله ویژگی های کارت هدیه طلا از طلاسی محسوب میشود. هرگز فراموش نکنید که شما با انتخاب یک کادوی زیبا، عزیزترین‌ افراد را به خود جذب خواهید کرد. آرزو میکنیم همیشه در جشن و شادی باشید.

نویسنده و ویراستار
رضا کاظمیتولید محتوا

نویسنده و ویراستار

دیدگاه شما

دیدگاه کاربر نسبت به مقاله

محبوب ترین ها